Zberatelia by za historický kus elektroniky zaplatili doslova aj majland. Na takýchto veciach teda dokážete pekne zarobiť.

Pred cca rokom prebehla médiami správa o chorobnom zberateľovi. Ramann Shukla nahromadil vo svojom dome veci za 4,4 mil. eur. Dražby, ani zárobku z nich sa však už nedožil. Najväčšiu časť jeho zbierkytvorila práve stará elektronika. Tá bola aj najcennejšia.


Odporúčané pre Vás

Listing image

Zváračka Elektrokov JS 90-1

Funkčná,dlhé káble+2 krabice elektród.

70 €

Na bazároch a inzertných portáloch vo veľkom funguje výmenný obchod, no nájdete aj mnoho inzerátov, kde svieti slovko "kúpim" alebo "zháňam".

Dobre sa teda doma poobzerajte, lebo nikdy neviete, aký zberateľský skvost doma ukrývate. 


Odporúčané pre Vás

Listing image

zvaračka invertor

invertorova zvaračka s ventilatorom, Je vybavená LCD displejom zobrazujúcim aktuálny zvárací prúd nastaviteľný gombík s plynulou reguláciu. zvaračka zvara všetky druhy elektrod, funkcie Hot START Anti Stick

105 €

Takýto fajnšmekri, ktorí kupujú starú elektroniku, buď svoju zbierku zveľaďujú, alebo len jednoducho potrebujú opraviť kusy, ktoré už majú. Bazáre sú totiž jediná cesta, ako sa dostať k starých, niekedy až starobylým súčiastkam. 

Tu platí len jedno, jednajte. Pozrite si trh, aby ste nešli pod cenu. Vy síce budete radi, že sa vám na povale uvoľnil priestor, no dajte si pozor, aby sa na vás niekto neobohatil, nakoľko bude vedieť viac, ako vy.


Odporúčané pre Vás

Listing image

Rôzne motorčeky.

Predám motorček na jednosmerné aj striedavé napätie a krokové. Motorčeky na gramofón MMN-6P2RE, MMI-6S2RWH, Sanko M9112T13-7CW. Na elektro autíčko, elektro motorku, na magnetofón SHU2L-9€, EG-500YD-9B, A2401253 na Tesla magnetofón B730-9€, A44SE214 na magnetofón Tesla B100, MS15U2LWA-9€, do vŕtačky, do mikrovlnky, do pekárne na chleba, do pukancovača, na ručný mixér, do šróbovačky, do fénu, do ručného vysávača Roventa, Silver Crest, do riadenia na elektro autíčko ako sú na fotkách. Treba napísať aký potrebujete a pozriem či taký mám. MMI-696RK, do mixéra motor HC55/30 ZL. Cena od 3€. Možnosť poslať aj poštou, alebo cez packetu. Poprosím kontaktovať na e-mail, alebo telefonicky na 0905950410, na SMS neodpovedám. Za pochopenie ďakujem. Jozef

3 €


Súvisiace inzeráty

Ostatné (elektronika)