Na inzertných portáloch sa predáva naozaj všetko. Ak nie ste v týchto vodách zbehlí, tak vedzte, že predaj starších titulov je úplne skvelý!

Čo sa predáva? 

Odpoveď je jednoduchá. Všetko. No veľmi dobre sa predáva napr. detská literatúra. Prečo? Uvedomelý rodič dokáže predpokladať, že kniha v rukách dieťaťa nadobudne nejaké známky "opotrebovania". Preto, aby im nebolo ľúto peňazí za nové knihy, siahajú po knihách z druhej ruky.

Ďalej sa veľmi dobre predávajú učebnice, pracovné zošity, encyklopédie. 


Odporúčané pre Vás

Listing image

Poznávacie knihy

Predám poznávacie knihy. Ako nové. Cena: úžasná príroda,svet poznania 5€/ks, ľudské telo, atlas sveta 7€/ks. Preferujem osobný odber. V prípade zaslania poštou + poštovné.

Dohodou

Medzi dobré kúsky vhodné na predaj patria starožitné knihy a časopisy. Zberateľské série, ktoré môžete predať jednotlivo, alebo po kuse, čo je šikovné, pretože takto dokážete zarobiť ďaleko viac. 

Ako predať?

Fotografia predáva aj u kníh. Pekne, no dôveryhodne ich nafoťte. Pokojne odfoťte aj vady, poškodenia a tomu prispôsobte cenu.

Nebuďte hamižní a dajte radšej nižšiu cenu, len nech sa vám to predá a vy si budete môcť kúpiť nové kúsky do zbierky. 


Odporúčané pre Vás

Listing image

U. Kalmusová Voda v záhrade /ako nová , slovensky , kniha je ako nová a veľmi vhodná ako dar

Location icon Bratislava-Ružinov

Predám knihu: Undine Kalmusová - Voda v záhrade Z nemeckého originálu vydal: Ikar Bratislava v r.2000 , text: slovenský ISBN:: 80-7118-481-0 velký formát, tvrdá a pevná väzba, stav veľmi dobrý, kniha je ako nová a veľmi vhodná aj ako dar inzerát je aktualny do zmazania - Každá tretia kniha z aktuálnej ponuky len za 1,-euro BA III

5 €


Súvisiace inzeráty

Knihy