Odporúčané pre Vás

Listing image

MW Odpocovacia deka Premium Stripe 240g

Odpocovacia deka Premium Stripe 240g. Deka má zapínanie v predu na dve pracky a krížové zapínanie pod bruchom. Využitie deky pri prevoze, po práci a v stajni proti chladu. Dĺžka deky je meraná vo vrchnej časti od kohútika po koreň chvostu. 110cm / 115cm / 120cm / 125cm / 130cm / 140cm / 150cm / 155cm / 160cm Dobierka + 6,- Eur

29 €

Obliekanie psíka závisí od jeho rasy a ďalších iných faktorov, ktoré sme spomenuli v článku o venčení psíkov počas mrazov

Teraz si vezmime situáciu, že máte psíka, ktorý oblečenie potrebuje, ako ho teda správne vybrať, a čo by nemalo obsahovať? 

Veľkosť

Svojho psíka správne pomerajte. Ak by ste kúpili malé, alebo veľké oblečenie, psík ho nemusí tolerovať. Zmerajte psa od kohútika ku koreňu chvosta a rovnako aj obvod hrude psa. 

Materiál

Položte si otázku, pred čím chcete psíka chrániť a podľa toho voľte materiál odevu. Existuje oblečenie do dažďa, do mrazu, či do terénu. Dôležité je však, aby materiál nebol príliš šušťavý. Inak bude pes robiť všetko preto, aby v ňom nemusel tráviť čas.


Odporúčané pre Vás

Listing image

overal, maskáčová bunda, mikina

Location icon Prešov

Predám pre Vášho psíka: • nový overal, farby khaki veľkosť M, dĺžka 27 cm + kapucňa 20 cm, šírka pri zapínaní hrudníka 45 cm a pri krku: 34 cm. ( sú 2 ks ) • novú maskáčovú bundičku pre Vášho psíka, veľkosť S, dĺžka 27 cm, šírka pri zapínaní hrudníka 42 cm a pri krku: 33 cm. • novú žlto oranžovú mikinu veľkosť M, dĺžka 27 cm, obvod 40 cm, krk 30 cm mob.: 0903 465 356 mail: centikp@gmail.com

4 €

Do dažďa voľte nepremokavý materiál a do zimy zateplené kúsky. Väčšinou však platí, že ak zvolíte softshell, nič tým nepokazíte.

Nezabudnite ale, že každé oblečenie by sa malo ľahko psíkovi nasadiť, nakoľko zdĺhavý proces môže spôsobiť jeho odmietanie.

Čo by oblečenie jednoznačne NEMALO obsahovať, sú zbytočné visačky, či ozdoby. Psík by sa o ne mohol pri pohybe zachytiť a spôsobiť si poranenie. Alebo by ich mohol zožuť a spôsobiť si žalúdočné problémy. 

Druh

Na trhu je pomaly toľko oblečenia pre psíkov, ako pre ľudí. Samozrejme, že žartujeme. No je to pomaly tak. Vyberať môžete z bundičiek, overalov, či pršiplášťov.

Zdroj: petpark.skzoohit.sk


Súvisiace inzeráty

Domáce zvieratá